" Türkiye nin Lider Kullan At Kağıt Ürünleri Üreticisiyiz "

Hakkımızda

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, 2003 yılında kurulmuş olan firmamız, sıvı geçirmez kağıt masa örtüsü imalatını “Türkiye’de ilk defa” gerçekleştirebilmiş bir firma olarak iş hayatına başlamıştır.

Artan talep ve imalatini geliştirme zorunluluğu sebebiyle 2006 yılında, şu anda faaliyet gösterdigi, İstanbul Hadımköy’deki 3500 m2 kapalı alan içinde ticari hayatına devam etmektedir.

Tamamen öz sermayesi ile oluşturduğu üretim bandı, günümüzün yüksek kapasiteli makine teçhizatları ile, gerekli izin ve kalite sertifikaları alınmış olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Personelin iş güvenliği, kalite kontrol bilinci ve işçi sağlığı konusundaki yeterlilikleri eğitime tabi tutulup en yüksek seviyeye gelmeleri sağlanmaktadır.

Kullanmış olduğumuz hammade ve sarf malzemelerin tamamını, yerli üreticiler kullanarak Ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmek önceliklerimiz arasındadır.

Hedefimiz Ülke içinde gerçeklestirdigimize inandigimiz, kaliteli ve rekabetçi ürünlerimizi Yurtdisinda daha fazla satarak, Ülke’ye yüksek döviz girdisi sağlamaktir.

Firmamız tüm üretim ve pazarlama/satış faaliyetini kendi bünyesindeki profesyonel kadrosu ile gerçekleştirir.

Resim Galeri